$137,000
- Land
- 23.02 Acres
- $5,951 per Acre
0 Happywoods Rd, Springfield, LA 70462
0 Happywoods Rd, Springfield, LA 70462$137,000
0 Happywoods Rd, Springfield, LA 70462
0 Happywoods Rd, Springfield, LA 70462$275,000
0 Tbd Windy Pines Ln Unit 11692916, Livingston, LA 70754
0 Tbd Windy Pines Ln Unit 11692916, Livingston, LA 70754$110,000
21154 Butterbean Ridge, Livingston, LA 70754
21154 Butterbean Ridge, Livingston, LA 70754$185,000
24125 Glory Dr, Livingston, LA 70754
24125 Glory Dr, Livingston, LA 70754$60,000
26514 Clyde Blount Rd, Livingston, LA 70754
26514 Clyde Blount Rd, Livingston, LA 70754$60,000
26554 Clyde Blount Rd, Livingston, LA 70754
26554 Clyde Blount Rd, Livingston, LA 70754$97,000
Lot 1 Livingston Farms Ln, Livingston, LA 70754
Lot 1 Livingston Farms Ln, Livingston, LA 70754$58,000
26594 Clyde Blount Rd, Livingston, LA 70754
26594 Clyde Blount Rd, Livingston, LA 70754$80,000
Lot 21 Schoolhouse Rd, Livingston, LA 70754
Lot 21 Schoolhouse Rd, Livingston, LA 70754$69,606
Tract 9 Lorin Wall Rd, Holden, LA 70744
Tract 9 Lorin Wall Rd, Holden, LA 70744$359,499
135 Acres Belle Wood Dr, Holden, LA 70744
135 Acres Belle Wood Dr, Holden, LA 70744$145,000
TBD La Hwy 63, Livingston, LA 70754
TBD La Hwy 63, Livingston, LA 70754$109,935
TBD Patterson Rd, Springfield, LA 70462
TBD Patterson Rd, Springfield, LA 70462$88,200
Lot 5 Livingston Farms Ln, Livingston, LA 70754
Lot 5 Livingston Farms Ln, Livingston, LA 70754$40,000
0 La Hwy 42 Hwy Unit 2025011148, Livingston, LA 70754
0 La Hwy 42 Hwy Unit 2025011148, Livingston, LA 70754$134,975