$499,990 Sold Feb 04, 2026
3932 Slab St, Roseville, CA 95747
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,250 Sq Ft
- Built 2026
Move in Ready Sold Summary
- $400/SF
- 11 Days On Market
Current Estimated Value $602,500
JMC Homes Glenfield at Placer One
3932 Slab St, Roseville, CA 95747