$500,000
- Land
- 9.7 Acres
- $51,546 per Acre
5900 N Dormany Rd, Plant City, FL 33565
5900 N Dormany Rd, Plant City, FL 33565$500,000
5900 N Dormany Rd, Plant City, FL 33565
5900 N Dormany Rd, Plant City, FL 33565$450,000
3009 Blakert Ct, Plant City, FL 33566
Paula Davis Meyers
CHARLES RUTENBERG REALTY INC
(656) 235-3411
$495,999
Palm Plan at Timber Ridge - 75' Lots, Plant City, FL 33565
$483,999
Barbados Plan at Timber Ridge - 50' Lots, Plant City, FL 33565
$400,000
3202 Kilmer Dr, Plant City, FL 33566
Matthew Grieser EATON REALTY
$455,990
Camden Plan at Farm at Varrea, Plant City, FL 33565
$475,999
Saint Croix Plan at Timber Ridge - 75' Lots, Plant City, FL 33565
$417,990
Coral Plan at Farm at Varrea, Plant City, FL 33565
$490,402
Grenada Plan at Timber Ridge - 60' Lots, Plant City, FL 33565
$450,000
7402 Loghouse Rd, Plant City, FL 33565
7402 Loghouse Rd, Plant City, FL 33565$450,000
713 E Alsobrook St, Plant City, FL 33563
713 E Alsobrook St, Plant City, FL 33563$467,490
Olympia Plan at Park East - The Executives, Plant City, FL 33565
$450,000
1209 Spotted Lilac Ln, Plant City, FL 33563
Ian Walters EXP REALTY LLC
$447,990
Holden Plan at Farm at Varrea, Plant City, FL 33565
$449,900
1206 Spotted Lilac Ln, Plant City, FL 33563
Kelly Heldreth KELLER WILLIAMS SUBURBAN TAMPA
$454,999
Java Plan at Timber Ridge - 75' Lots, Plant City, FL 33565
$469,900
3215 Pine Club Dr, Plant City, FL 33566
Lorena Hernandez SAFETYNET REALTY
$457,990
3509 Hazy Glen Ln, Plant City, FL 33565
$449,900
3020 Via Siena St, Plant City, FL 33566