$1,050,000
113 Moiso Ln, Pleasant Hill, CA 94523
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,117 Sq Ft
- Built 1955
Last Sold Summary
- $940/SF
- 6 Days On Market
Current Estimated Value $1,051,857
Last Listing Agent Tracy Butler Abio Properties
113 Moiso Ln, Pleasant Hill, CA 94523