$1,595,000
- Land
- 76.52 Acres
- $20,844 per Acre
641 North Ave, Pleasant Valley, NY 12569
641 North Ave, Pleasant Valley, NY 12569$1,595,000
641 North Ave, Pleasant Valley, NY 12569
641 North Ave, Pleasant Valley, NY 12569$499,999
47 Mountain View Dr, Pleasant Valley, NY 12569
Jahnny Crespo RE/MAX Town & Country
$549,990
53 Tyrrel Rd, Pleasant Valley, NY 12569
Janet Myer Houlihan Lawrence Inc.
$649,900
15 Rock Cut Ln, Pleasant Valley, NY 12569
KYLE JOHNSON SR. Clarke Realty & Associates LLC
$659,000
125 Smith Rd, Pleasant Valley, NY 12569
Pamela Kandel
$975,000
136 Rombout Rd, Pleasant Valley, NY 12569
Audrey Winslow Houlihan Lawrence Inc.
$649,000
94 Gretna Rd, Pleasant Valley, NY 12569
Christina Naula BHHS Hudson Valley Properties
$749,000
2 Brenner Hollow Rd, Pleasant Valley, NY 12569
Margaret Kozlark Berkshire Hathaway HS NE Prop.
$599,000
85 Ward Rd, Salt Point, NY 12578
Anthony Ruperto Ally Realty
$354,900
430 North Ave, Pleasant Valley, NY 12569
Michael Strutt BHHS Hudson Valley Properties
$625,000
145 Drake Rd, Pleasant Valley, NY 12569
Susan Whalen George T Whalen Real Estate
$739,000
76 Rockledge Dr, Pleasant Valley, NY 12569
Dan Axtmann BHHS Hudson Valley Properties
$610,000
34 Barkit Kennel Rd, Pleasant Valley, NY 12569
Amber Thomas
Compass Greater NY, LLC
(845) 379-3281
$795,000
41 Meddaugh Rd, Pleasant Valley, NY 12569
Kyle Irwin Corcoran Country Living
$579,900
55 O Halloran Cir, Pleasant Valley, NY 12569
EDWIN MCNIFF JR. McNiff Real Estate LTD
$120,000
56 Water Loop, Pleasant Valley, NY 12569
ED DELFORNO DelForno Associates real estate Agency, Inc