$45,000
- Land
- 2.08 Acres
- $21,635 per Acre
906 Wadi Rd W, Pocono Lake, PA 18347
906 Wadi Rd W, Pocono Lake, PA 18347$45,000
906 Wadi Rd W, Pocono Lake, PA 18347
906 Wadi Rd W, Pocono Lake, PA 18347$45,000
1024 W Wadi Rd W, Pocono Lake, PA 18347
1024 W Wadi Rd W, Pocono Lake, PA 18347$45,000
910 Wadi Rd W, Pocono Lake, PA 18347
910 Wadi Rd W, Pocono Lake, PA 18347$45,000
908 W Wadi Rd W, Pocono Lake, PA 18347
908 W Wadi Rd W, Pocono Lake, PA 18347$45,000
912 Wadi Rd W, Pocono Lake, PA 18347
912 Wadi Rd W, Pocono Lake, PA 18347$75,000
1025 W Wadi Rd W, Pocono Lake, PA 18347
1025 W Wadi Rd W, Pocono Lake, PA 18347$75,000
903 W Wadi Rd, Pocono Lake, PA 18347
903 W Wadi Rd, Pocono Lake, PA 18347$45,000
911 Wadi Rd W, Pocono Lake, PA 18347
911 Wadi Rd W, Pocono Lake, PA 18347$25,900
46 Onoco Dr, Pocono Lake, PA 18347
46 Onoco Dr, Pocono Lake, PA 18347$1,200,000
31 Holly Ln, Thornhurst, PA 18424
Janine Senofonte Revolve Real Estate
$34,900
3 Tall Oak Ln, Pocono Lake, PA 18347
3 Tall Oak Ln, Pocono Lake, PA 18347$29,900
28 Oak Leaf Ln, Tobyhanna Township, PA 18347
28 Oak Leaf Ln, Tobyhanna Township, PA 18347$29,900
28 Oak Leaf Ln Unit Lot 28, Tobyhanna Township, PA 18347
Loren Keim
CENTURY 21 Keim Realtors
(272) 268-7284
$34,900
3 Tall Oak Ln Unit Lot 3, Pocono Lake, PA 18347
Loren Keim
CENTURY 21 Keim Realtors
(272) 770-3726
$32,900
32 Tall Oak Dr, Tobyhanna Township, PA 18347
32 Tall Oak Dr, Tobyhanna Township, PA 18347$32,900
32 Tall Oak Dr Unit Lot 32, Tobyhanna Township, PA 18347
Loren Keim
CENTURY 21 Keim Realtors