$4,895,000
- Land
- 52.58 Acres
- $93,096 per Acre
8728 Zippers Trail, Fairhope, AL 36532
8728 Zippers Trail, Fairhope, AL 36532$4,895,000
8728 Zippers Trail, Fairhope, AL 36532
8728 Zippers Trail, Fairhope, AL 36532$999,900
15 Woods Ave, Fairhope, AL 36532
Lisa Dutton Bayside Real Estate Group
$1,600,000
0 Morphy Ave Unit 396241, Fairhope, AL 36532
0 Morphy Ave Unit 396241, Fairhope, AL 36532$60,000
0 Saddlewood Ln Unit 7695340, Fairhope, AL 36564
0 Saddlewood Ln Unit 7695340, Fairhope, AL 36564$998,000
7300 Rose Bishop Ln, Fairhope, AL 36532
Kathy Franklin EXIT Realty Landmark
$867,900
3 Lafayette Dr, Fairhope, AL 36532
Lauren Brennan Bellator Real Estate, LLC
$325,000
19340 Ingleside Dr, Fairhope, AL 36532
19340 Ingleside Dr, Fairhope, AL 36532$3,900,000
0 County Road 13 Unit 347759, Fairhope, AL 36532
0 County Road 13 Unit 347759, Fairhope, AL 36532$689,000
10441 County Road 48, Fairhope, AL 36532
10441 County Road 48, Fairhope, AL 36532$160,000
0 S Section St Unit 2, Fairhope, AL 36532
0 S Section St Unit 2, Fairhope, AL 36532$750,000
13287 Martin Ln, Fairhope, AL 36532
13287 Martin Ln, Fairhope, AL 36532$475,000
9165 Charlotta Ln, Fairhope, AL 36532
Katie Mae Palmer NextHome Coast & Country
$1,450,000
14185 County Road 13, Fairhope, AL 36532
14185 County Road 13, Fairhope, AL 36532$200,000
0 Twin Beech Rd Unit 396246, Fairhope, AL 36532
0 Twin Beech Rd Unit 396246, Fairhope, AL 36532$60,000
0 Saddlewood Ln Unit 63, Fairhope, AL 36564
0 Saddlewood Ln Unit 63, Fairhope, AL 36564$84,000
0 Windmill Rd Unit 585644, Fairhope, AL 36532