$229,500
- Land
- 13.08 Acres
- $17,549 per Acre
0 Struthers Rd Unit 5178027, Poland, OH 44514
0 Struthers Rd Unit 5178027, Poland, OH 44514$229,500
0 Struthers Rd Unit 5178027, Poland, OH 44514
0 Struthers Rd Unit 5178027, Poland, OH 44514$649,900
3580 E Western Reserve Rd, Poland, OH 44514
Ray Griggy Keller Williams Chervenic Rlty
$85,000
0 Lot 44 Unit 5191054, Poland, OH 44514
0 Lot 44 Unit 5191054, Poland, OH 44514$215,000
51 Renwick Dr, Youngstown, OH 44514
John Smith Keller Williams Chervenic Rlty
$595,000
1675 Woodland Cir, Poland, OH 44514
Gia Herrera Howard Hanna
$8,500
0 Homestead Rd, Poland, OH 44505
0 Homestead Rd, Poland, OH 44505$710,000
7114 Garden Place Dr, Poland, OH 44514
Jenna Koontz Howard Hanna
$629,900
4540 Wyatt Way, Poland, OH 44514
Michael Klacik Klacik Real Estate
$260,000
435 Park Ave, Poland, OH 44514
Jennifer Kopp Ryno Realty LLC
$374,900
8705 Harvest Glenn Trail Unit 25, Poland, OH 44514
Ryan Hallapy Ryno Realty LLC
$374,900
8701 Harvest Glenn Trail Unit 26, Poland, OH 44514
Ryan Hallapy Ryno Realty LLC
$249,900
7854 Lee Run Rd, Youngstown, OH 44514
Ramsay Bagheri CENTURY 21 Lakeside Realty
$310,000
7121 N Lima Rd, Youngstown, OH 44514
Stacie Maston Burgan Real Estate
$325,000
232 Edna St, Youngstown, OH 44514
Sally Young Key Realty
Showing Results 41 - 54, Page 2 of 2