$700,000
- Land
- 53.3 Acres
- $13,133 per Acre
0 Old Bowling Green Rd, Fort Meade, FL 33841
0 Old Bowling Green Rd, Fort Meade, FL 33841$700,000
0 Old Bowling Green Rd, Fort Meade, FL 33841
0 Old Bowling Green Rd, Fort Meade, FL 33841$1,390,000
0 Adams Barn Rd, Auburndale, FL 33823
0 Adams Barn Rd, Auburndale, FL 33823$1,250,000
4569 U S Highway 17-92 W, Haines City, FL
4569 U S Highway 17-92 W, Haines City, FL$19,900
817 Poinciana Dr, Lake Wales, FL 33855
817 Poinciana Dr, Lake Wales, FL 33855$59,900
1301 Polk City Rd Unit 70, Haines City, FL 33844
Glenn Fogg
FOGG MOBILE HOME SALES LLC
(863) 591-8586
$485,000
5592 Superior Dr, Lakeland, FL 33805
Tonya Lockamy
SUNSET LIVING REALTY
(863) 887-6953
$94,800
135 Citrus Ridge Dr, Davenport, FL 33837
Robert Anarumo
FLORIDA REALTY MARKETPLACE
(863) 270-2317
$420,000
815 Montgomery Dr, Davenport, FL 33897
Keegan Siegfried
LPT REALTY, LLC
(863) 340-0159
$329,999
5444 San Pietro Dr, Winter Haven, FL 33884
5444 San Pietro Dr, Winter Haven, FL 33884$749,000
2036 Lelani Cir, Davenport, FL 33897
Ping Ma
CHARLES RUTENBERG REALTY ORLANDO
(863) 869-2645
$306,990
1735 Fan Palm Dr, Davenport, FL 33897
1735 Fan Palm Dr, Davenport, FL 33897$660,000
7511 Oakmoss Loop, Davenport, FL 33837
Jenn Manzella
FLORIDA REALTY MARKETPLACE
(863) 349-3659
$675,000
1962 Crystal Grove Dr, Lakeland, FL 33801
Kenneth Jones
EXP REALTY LLC
(863) 313-1687
$350,000
417 Bridgeford Crossing Blvd, Davenport, FL 33837
Geraldine Anarumo
FLORIDA REALTY MARKETPLACE
(863) 356-8524
$28,000
574 Century Dr, Winter Haven, FL 33881