$995,000
- Land
- 259.23 Acres
- $3,838 per Acre
Unit TX, Central, TX 75969
Unit TX, Central, TX 75969$995,000
Unit TX, Central, TX 75969
Unit TX, Central, TX 75969$1,170,892
6976 U S 69, Pollok, TX 75969
6976 U S 69, Pollok, TX 75969$382,500
Pid 36982 Ben Dunn Rd, Lufkin, TX 75904
Pid 36982 Ben Dunn Rd, Lufkin, TX 75904$29,900
5793 Route 7, Pollok, TX 75969
5793 Route 7, Pollok, TX 75969$79,900
1 O'Quinn Rd, Pollok, TX 75969
1 O'Quinn Rd, Pollok, TX 75969$22,900
TBD O'Quinn Rd, Pollok, TX 75969
TBD O'Quinn Rd, Pollok, TX 75969$995,000
Parcel ID 30383 Fenley Flat Rd, Pollok, TX 75969
Parcel ID 30383 Fenley Flat Rd, Pollok, TX 75969$935,000
8424 US Hwy 69 N, Pollok, TX 75969
8424 US Hwy 69 N, Pollok, TX 75969$575,280
R13601 Thompson Rd, Pollok, TX 75969
R13601 Thompson Rd, Pollok, TX 75969$259,900
7825 Fm 2021, Pollok, TX 75969
7825 Fm 2021, Pollok, TX 75969