$287,900 Sold Aug 05, 2025
1090 Wexford Way, Port Orange, FL 32129
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,244 Sq Ft
- Built 1980
Last Sold Summary
- $231/SF
- 2 Days On Market
Current Estimated Value $285,584
Last Listing Agent Susan Summers Century 21 Sundance Realty
1090 Wexford Way, Port Orange, FL 32129