$269,900 Sold Mar 25, 2026
10033 Regency Park Blvd, Port Richey, FL 34668
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,442 Sq Ft
- Built 1973
Last Sold Summary
- $187/SF
- 2 Days On Market
Current Estimated Value $266,957
Last Listing Agent Irina Dare STAR BAY REALTY CORP.
10033 Regency Park Blvd, Port Richey, FL 34668