$355,000 Last List Price
1504 S Globe Ave, Portales, NM 88130
- 5 Beds
- 3 Baths
- 3,593 Sq Ft
- Built 1954
Last Sold Summary
- $99/SF
- 97 Days On Market
Current Estimated Value $345,531
Last Listing Agent Coletta Ray Pioneer Realty
1504 S Globe Ave, Portales, NM 88130