$1,075,000
- Land
- 87.3 Acres
- $12,314 per Acre
4548 Fm 1148 Dr, Graham, TX 76450
4548 Fm 1148 Dr, Graham, TX 76450$1,075,000
4548 Fm 1148 Dr, Graham, TX 76450
4548 Fm 1148 Dr, Graham, TX 76450$49,000
641 Sky Camp Loop Unit 12, Graford, TX 76449
Kerri Gray Scott Real Estate
$124,900
0 Melbourne Trail Unit 21269271, Graford, TX 76449
0 Melbourne Trail Unit 21269271, Graford, TX 76449$55,000
2334 Sanbar Rd Unit 13, Graford, TX 76449
Jo Lynn Miller Lake Homes Realty, LLC
$105,000
Lot 30 Glen Abbey Dr S, Possum Kingdom Lake, TX 76449
Lot 30 Glen Abbey Dr S, Possum Kingdom Lake, TX 76449$48,400
Lot 133 Balleycastle Dr, Graford, TX 76449
Lot 133 Balleycastle Dr, Graford, TX 76449$599,000
1059 Airport Rd, Graford, TX 76449
Valerie Klapper Coldwell Banker Realty
$199,000
1063 Clearwater Point, Graham, TX 76450
1063 Clearwater Point, Graham, TX 76450$110,000
TBD Park Road 36, Possum Kingdom Lake, TX 76449
TBD Park Road 36, Possum Kingdom Lake, TX 76449$8,000
130 Birkdale Ct, Graford, TX 76449
130 Birkdale Ct, Graford, TX 76449$30,000
0 Balleycastle Ct, Graford, TX 76449
0 Balleycastle Ct, Graford, TX 76449$106,900
320 Clubhouse Dr, Graford, TX 76449
320 Clubhouse Dr, Graford, TX 76449$525,000
1053 Bluff Creek Dr, Strawn, TX 76475
John Boguski John Boguski Broker
$399,000
1926 Roadrunner Rd, Graford, TX 76449
Margaret Burgess Century 21 Mike Bowman, Inc.
$549,000
1510 Balcones Ln, Graford, TX 76449
Sabrina Sparkman Coldwell Banker Realty
$95,000
Lot 419 Canyon Wren Loop, Graford, TX 76449
Lot 419 Canyon Wren Loop, Graford, TX 76449$75,000