$675,000
- Land
- 17.32 Acres
- $38,972 per Acre
13689 SW Bussett Rd, Powell Butte, OR 97753
13689 SW Bussett Rd, Powell Butte, OR 97753$675,000
13689 SW Bussett Rd, Powell Butte, OR 97753
13689 SW Bussett Rd, Powell Butte, OR 97753$449,500
NW Oneil (Tl 105) Hwy, Redmond, OR 97756
NW Oneil (Tl 105) Hwy, Redmond, OR 97756$1,650,000
10934 SW Fleming Rd, Powell Butte, OR 97753
Dan Fox Hayden Outdoors Real Estate
$1,375,000
6904 SW Joshua Ct, Powell Butte, OR 97753
Mary Doyle Coldwell Banker Bain
$1,195,000
4088 SW Minson Rd, Powell Butte, OR 97753
Mary Doyle Coldwell Banker Bain
$9,999,500
1814 Remington Ranch Dr, Powell Butte, OR 97753
Elaine Gesik 1st Premier Properties
$6,500,000
11705 SW Shumway Rd, Powell Butte, OR 97753
Pam Mayo-Phillips Cascade Hasson SIR
$1,590,000
18351 SW Mount Saint Helen Dr, Powell Butte, OR 97753
Jeanne Moir Stellar Realty Northwest
$1,850,000
11301 SW Robinson Ln, Powell Butte, OR 97753
Pam Mayo-Phillips Cascade Hasson SIR
$1,675,000
15361 SW Branding Iron Ct, Powell Butte, OR 97753
Alan Cornelius Brasada Ranch Real Estate
$1,595,000
8956 SW Yahooskin Dr, Powell Butte, OR 97753
Vonnie Green Alleda Real Estate
$1,399,000
8974 SW Copley Rd, Powell Butte, OR 97753
Zach Nutter eXp Realty, LLC
$1,999,000
11311 SW Fleming Rd, Powell Butte, OR 97753
Tom Evans Root & Branch Realty Group
$1,440,000
1164 SW Parrish Ln, Powell Butte, OR 97753
Tom Evans Root & Branch Realty Group
$339,000
0 SW Paragon Ct Unit Homesite 741, Powell Butte, OR 97753
0 SW Paragon Ct Unit Homesite 741, Powell Butte, OR 97753$789,000