$89,900
- Land
- 1.05 Acres
- $85,619 per Acre
TBD Lot 23-A Amite Acres Dr, Prairieville, LA 70769
TBD Lot 23-A Amite Acres Dr, Prairieville, LA 70769$89,900
TBD Lot 23-A Amite Acres Dr, Prairieville, LA 70769
TBD Lot 23-A Amite Acres Dr, Prairieville, LA 70769$361,990 New Construction
Cedar IV B Plan at Windsor Park, Prairieville, LA 70769
$599,900
6.8 Acres Louisiana 44, Prairieville, LA 70769
6.8 Acres Louisiana 44, Prairieville, LA 70769$482,000 New Construction
Burnside Plan at Delaune Estates, Prairieville, LA 70769
$137,000
54 Oakland Crossing Blvd, Prairieville, LA 70769
54 Oakland Crossing Blvd, Prairieville, LA 70769$479,900
45032 Lake Settlement Dr, Prairieville, LA 70769
Jennifer Daniel Magnolia Roots Realty LLC
$524,000 New Construction
Belmont II Plan at Delaune Estates, Prairieville, LA 70769
$795,000
15030 Eugene Rd, Prairieville, LA 70769
Melicia Grady Keller Williams Realty Premier Partners
$230,000
41156 Louisiana 42, Prairieville, LA 70769
Brendell Payton Lacher Real Estate LLC
$250,000
17354 Summerfield Rd S, Prairieville, LA 70769
17354 Summerfield Rd S, Prairieville, LA 70769$234,900
40502 Mary Ann St, Prairieville, LA 70769
Joshua Rawson eXp Realty
$166,200
40345 Causey Rd, Prairieville, LA 70769
40345 Causey Rd, Prairieville, LA 70769$159,000
90 Silver Creek Ct, Prairieville, LA 70769
90 Silver Creek Ct, Prairieville, LA 70769$349,900
17041 Sumter Dr S, Prairieville, LA 70769
Leighton Thorning RE/MAX Professional
$347,000 New Construction
Parker Plan at Delaune Estates, Prairieville, LA 70769