$399,000
- Land
- 39.21 Acres
- $10,176 per Acre
25 Doric Way, Prescott, AZ 86305
25 Doric Way, Prescott, AZ 86305$399,000
25 Doric Way, Prescott, AZ 86305
25 Doric Way, Prescott, AZ 86305$2,100,000
16925 N Las Vegas Rd, Prescott, AZ 86305
16925 N Las Vegas Rd, Prescott, AZ 86305$298,000
9230 N Callahan Rd, Prescott, AZ 86305
9230 N Callahan Rd, Prescott, AZ 86305$729,000
15250 N Frankies Fwy, Prescott, AZ 86305
15250 N Frankies Fwy, Prescott, AZ 86305$407,300
11300 W Rawhide Trail, Prescott, AZ 86305
11300 W Rawhide Trail, Prescott, AZ 86305$1,450,000
11200 W Balancing Rock Trail, Prescott, AZ 86305
Travis Bard Keller Williams Arizona Realty
$295,000
680 N Star View Ln, Prescott, AZ 86305
680 N Star View Ln, Prescott, AZ 86305$314,000
9730 N Callahan, Prescott, AZ 86305
9730 N Callahan, Prescott, AZ 86305$1,175,000
13647 N Black Elk Trail, Prescott, AZ 86305
Jill Anderson Russ Lyon Sotheby's International Realty
$826,390
1338 Rockwood Dr, Prescott, AZ 86305
Terri Chase HomeSmart Fine Homes and Land
$819,000
1772 Windy Walk Ct, Prescott, AZ 86305
Geoffrey Hyland, PLLC eXp Realty
$899,900
5920 W Vesta (Lot 250) Cir, Prescott, AZ 86305
DiANNE Norkus Realty Executives Arizona Territory
$1,195,000
5719 W Bruno Canyon Dr, Prescott, AZ 86305
Diane Gilbert HomeSmart Fine Homes and Land
$1,100,000
17441 W Fair Oaks Rd, Prescott, AZ 86305
Mandy Pilgrim W and Partners
$869,000
1476 Sierry Peaks Dr, Prescott, AZ 86305
Brendon Montierth Coldwell Banker Northland
$1,000,900
12290 N Thrine (Lot 227) Cir, Prescott, AZ 86305
DiANNE Norkus Realty Executives Arizona Territory