$270,000
- Land
- 4.57 Acres
- $59,081 per Acre
00000 W Bahia Dr, Prescott, AZ 86301
00000 W Bahia Dr, Prescott, AZ 86301$270,000
00000 W Bahia Dr, Prescott, AZ 86301
00000 W Bahia Dr, Prescott, AZ 86301$89,000
243 Echo Hills Cir Unit 559, Prescott, AZ 86303
243 Echo Hills Cir Unit 559, Prescott, AZ 86303$995,000
18455 Doric Way, Prescott, AZ 86305
Travis Bard Keller Williams Arizona Realty
$450,000
5103 Iron Stone Way, Prescott, AZ 86301
5103 Iron Stone Way, Prescott, AZ 86301$899,000
4020 W Brenda Trail, Prescott, AZ 86305
Cynthia Lynn Stoppe Realty ONE Group Mountain Desert
$119,900
5863 W Vesta Cir, Prescott, AZ 86305
5863 W Vesta Cir, Prescott, AZ 86305$195,000
0 E Bald Mountain Rd Unit 6908416, Prescott, AZ 86303
0 E Bald Mountain Rd Unit 6908416, Prescott, AZ 86303$105,500
8034 S Mill Site Ln, Prescott, AZ 86303
8034 S Mill Site Ln, Prescott, AZ 86303$999,999
1380 N Suomi Dr, Prescott, AZ 86303
Ronald Pikul West USA Realty of Prescott
$320,000
5125 Rock Drift Way, Prescott, AZ 86301
5125 Rock Drift Way, Prescott, AZ 86301$230,000
756 Woodridge Ln, Prescott, AZ 86303
756 Woodridge Ln, Prescott, AZ 86303$295,000
0 W Everlark 2a Trail Unit PAR1080437, Prescott, AZ 86305
0 W Everlark 2a Trail Unit PAR1080437, Prescott, AZ 86305$2,999,000
10825 Strickland Washington Rd, Prescott, AZ 86305
Travis Bard Keller Williams Arizona Realty
$994,000
4590 W Grande Vista Dr, Prescott, AZ 86305
Peter Medal Superlative Realty
$245,000
5445 E Gold Pan Way, Prescott, AZ 86303
5445 E Gold Pan Way, Prescott, AZ 86303$275,000
0001 W Everlark Parcel A Trail, Prescott, AZ 86305