$425,000
- Land
- 10.05 Acres
- $42,289 per Acre
TBD E Pronghorn 373c Ln, Prescott Valley, AZ 86315
TBD E Pronghorn 373c Ln, Prescott Valley, AZ 86315$425,000
TBD E Pronghorn 373c Ln, Prescott Valley, AZ 86315
TBD E Pronghorn 373c Ln, Prescott Valley, AZ 86315$425,000
TBD E Pronghorn 373f Ln, Prescott Valley, AZ 86314
TBD E Pronghorn 373f Ln, Prescott Valley, AZ 86314$425,000
5626 N Brinson Ln Unit 11, Prescott Valley, AZ 86314
Sherri Siebert Realty ONE Group
$421,000
5923 N Talbot Dr, Prescott Valley, AZ 86314
Mary Young Glow Realty
$420,000
7845 E Larkspur Ln, Prescott Valley, AZ 86314
Kimberly Womble Dwellings Realty Group
$420,000
5258 N Stetson Dr, Prescott Valley, AZ 86314
Les Fowler Realty Executives Arizona Territory
$419,900
7420 E Bunkhouse Rd, Prescott Valley, AZ 86315
Peter Fife
Coldwell Banker Northland
(520) 679-1834
$419,000
7431 E Shepherd Hill Ln, Prescott Valley, AZ 86315
Amy Crawford Realty One Group Mountain Desert
$419,000
4634 N Salem Place, Prescott Valley, AZ 86314
Steven Huttmann HomeSmart Fine Homes and Land
$415,000
4646 N Ainsley Way, Prescott Valley, AZ 86314
Bonnie Burke RE/MAX Fine Properties
$415,000
4646 N Ainsley Way Unit 5, Prescott Valley, AZ 86314
Carly Bramhill RE/MAX Fine Properties
$414,900
5237 N Desert Ln, Prescott Valley, AZ 86314
Julie Slay Kooiman Realty, LLC
$410,000
4360 N Cinnabar Dr, Prescott Valley, AZ 86314
Tyler Bailey Realty ONE Group Mountain Desert
$407,900
4543 N Mulberry Ln, Prescott Valley, AZ 86314
Shanon De La Sierra R E Lockman
$406,900
6873 E Karney Dr, Prescott Valley, AZ 86314