$445,000
- Land
- 4 Acres
- $111,250 per Acre
3864 E Highway 36, Preston, ID 83263
3864 E Highway 36, Preston, ID 83263$445,000
3864 E Highway 36, Preston, ID 83263
3864 E Highway 36, Preston, ID 83263$2,200,000
1940 N 800 W, Preston, ID 83263
1940 N 800 W, Preston, ID 83263$329,000
211 E 1st N, Preston, ID 83263
Will Sharp Great American Realty P.C.
$499,000
1673 N Highway 34, Preston, ID 83263
1673 N Highway 34, Preston, ID 83263
Price To Be Determined
Phoenix Plan at Legacy Village, Clifton, ID 83228
$565,000
718 S 700 E, Preston, ID 83263
Patience Fisher Bonneville Realty
$190,000
274 W Oneida St, Preston, ID 83263
Trisha Montes Cornerstone Real Estate Professionals/Idaho
Price To Be Determined
Benson Plan at Legacy Village, Clifton, ID 83228
Price To Be Determined
Chateau Plan at Legacy Village, Clifton, ID 83228
$975,000
5752 N Highway 34, Preston, ID 83263
Linda Hansen Cornerstone Real Estate Professionals/Idaho
$399,900
NNA N Hwy 34, Preston, ID 83263
NNA N Hwy 34, Preston, ID 83263$725,000
1164 S 1600 E, Preston, ID 83263
Bradie Jill Anderson Beckstead Real Estate, LLC
$234,900
North N 2800 E, Preston, ID 83263
North N 2800 E, Preston, ID 83263$344,900
7315 N 2800 W, Preston, ID 83263
Misty Blotter Keller Williams Realty East Idaho
$2,500,000
89 E 200 S, Franklin, ID 83237
Janice Williams A.bode & Company Real Estate LLC.
$319,900
1446 Mail Route Rd, Preston, ID 83263
1446 Mail Route Rd, Preston, ID 83263$390,000
49 S 4th W, Preston, ID 83263
Dan Thomas Real Broker, LLC
$425,000
701 N 2200 E Unit 1, Preston, ID 83263