$114,900
- Land
- 1.92 Acres
- $59,844 per Acre
12025 Blackwater Rd, Baker, LA 70714
12025 Blackwater Rd, Baker, LA 70714$114,900
12025 Blackwater Rd, Baker, LA 70714
12025 Blackwater Rd, Baker, LA 70714$495,000
14101 Florida Blvd, Baton Rouge, LA 70819
14101 Florida Blvd, Baton Rouge, LA 70819$142,900
5539 Longfellow Dr, Baton Rouge, LA 70805
Natosha Pool Keller Williams Realty Premier Partners
$72,500
5035 Mcclelland Dr, Baton Rouge, LA 70805
5035 Mcclelland Dr, Baton Rouge, LA 70805$265,000
11222 Hooper Rd, Baton Rouge, LA 70818
11222 Hooper Rd, Baton Rouge, LA 70818$175,000
7655 Hanks Dr, Baton Rouge, LA 70812
Dy Miller Reve REALTORS
$125,000
4791 Prescott Rd, Baton Rouge, LA 70805
4791 Prescott Rd, Baton Rouge, LA 70805$5,180,000
14790 Wax Rd, Central, LA 70739
14790 Wax Rd, Central, LA 70739$229,900
9296 Hooper Rd, Baton Rouge, LA 70818
9296 Hooper Rd, Baton Rouge, LA 70818$75,000
8755 Rome Dr, Baton Rouge, LA 70818
8755 Rome Dr, Baton Rouge, LA 70818$359,000
8345 Airline Hwy, Baton Rouge, LA 70815
8345 Airline Hwy, Baton Rouge, LA 70815$250,000
5765 Kleinpeter Rd, Baton Rouge, LA 70811
Brad Welsh Monarc Realty, LLC
$2,687,520
Tbd Sullivan Rd, Baton Rouge, LA 70818
Tbd Sullivan Rd, Baton Rouge, LA 70818$399,000
10554 Hooper Rd, Baton Rouge, LA 70818
10554 Hooper Rd, Baton Rouge, LA 70818$387,500
13311 Plank Rd, Baker, LA 70714
13311 Plank Rd, Baker, LA 70714$1,161,000
11116 Sullivan Rd, Baton Rouge, LA 70818
11116 Sullivan Rd, Baton Rouge, LA 70818$180,000
3825 N Sherwood Forest Dr, Baton Rouge, LA 70815
3825 N Sherwood Forest Dr, Baton Rouge, LA 70815$650,000