Est $166,590
850 E Old Willow Rd Unit 115, Prospect Heights, IL 60070
- 2 Beds
- 1 Bath
- 950 Sq Ft
- Built 1977
Last Sold Summary
- 63% Above List Price
- $107/SF
- 170 Days On Market
- Last Sold Price $102,000
- Nov 05, 2021
Last Listing Agent Fahad Danish Habloft LLC