$389,900
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,575 Sq Ft
22 W 59th St, Savannah, GA 31405
Erica Ferrell Properties By Me
$389,900
22 W 59th St, Savannah, GA 31405
Erica Ferrell Properties By Me
$419,000
1506 Marlborough Way, Savannah, GA 31406
Edward Yannett Epique Realty
$254,900
1159 Mohawk St Unit E4, Savannah, GA 31419
Michele Gutting Re/Max Savannah
$750,000
9 Hampstead Ave, Savannah, GA 31405
Andrew Myers Seaport Real Estate Group
$295,000
29 Rivers Bend Dr, Savannah, GA 31406
Henry Meyers eXp Realty LLC
$194,500
2019 Mcleod St, Savannah, GA 31405
Christopher Lee Next Move Real Estate LLC
$985,000
50 Richmond Dr, Savannah, GA 31406
James Hall LPT Realty LLC
$235,000
4 Flowering Peach Ct, Savannah, GA 31419
Justin Johnson Keller Williams Coastal Area P
$317,100
1329 Pine Ridge Dr, Savannah, GA 31406
Kimberley Fox Century 21 Results
$365,000
113 Sandlewood Dr, Savannah, GA 31405
Sharita Lal Realty One Group Inclusion
$295,000
132 Bordeaux Ln, Savannah, GA 31419
Karen Sawers eXp Realty LLC
$520,000
112 W 52nd St, Savannah, GA 31405
James Grekousis LPT Realty LLC
$145,000
627 W 48th St, Savannah, GA 31405
Zacker Hannon Next Move Real Estate LLC
$795,000
4 Captain Browns Way, Savannah, GA 31411
Kati Ann Wright Realty One Group Inclusion
$1,315,000
601 Washington Ave, Savannah, GA 31405
Dominique Freeman Seaport Real Estate Group
$499,900
204 Bruce St, Savannah, GA 31406
Kristin Brown Keller Williams Coastal Area P
$379,990
111 Annoula Way, Savannah, GA 31419
Akeema Twitty DFH Realty Georgia LLC
$825,000
215 E 45th St, Savannah, GA 31405
Mike Brannin Seabolt Real Estate
$675,000
311A Columbus Dr, Savannah, GA 31405
Staci Donegan Seabolt Real Estate
$315,000
620 Valleybrook Rd, Savannah, GA 31419
Albert Jones Brand Name Real Estate, Inc
$275,000
1714 E 60th St, Savannah, GA 31404
Dolores Montoya Realty One Group Inclusion
$309,900
2 Lauren Ct, Savannah, GA 31419
Johnny Odom ERA Southeast Coastal
$1,325,000
3204 Abercorn St, Savannah, GA 31405
Bradford Moody Seabolt Real Estate
$480,000
501 Wau Bun Dr, Savannah, GA 31419
501 Wau Bun Dr, Savannah, GA 31419$779,000
7504 Peridot Ln, Savannah, GA 31406
Kelli Weis Daniel Ravenel SIR
$339,500
239 Bordeaux Ln, Savannah, GA 31419
Rich Brown Pinnacle Realty Solutions LLC
$515,000
3111 Wright St, Savannah, GA 31404
Susan Ayers Clickit Realty
$279,550
3314 April St, Savannah, GA 31404
George Meyers eXp Realty LLC
$99,900
9 Ranchland Dr, Savannah, GA 31404
John Carr Seaport Real Estate Group
$149,500
527 Tibet Ave Unit 3, Savannah, GA 31406
George Meyers eXp Realty LLC
$1,049,000
3411 Bull St, Savannah, GA 31405
Shane Litts Engel & Volkers
$375,000
2 Bundy Park, Savannah, GA 31406
Greg Waldhour Engel & Volkers
$479,500
12502 Apache Ave Unit 41, Savannah, GA 31419
Therese McMillan Daniel Ravenel SIR