$19,900
- Land
- 2.5 Acres
- $7,960 per Acre
33348 Oil Well Rd, Punta Gorda, FL 33955
33348 Oil Well Rd, Punta Gorda, FL 33955$19,900
33348 Oil Well Rd, Punta Gorda, FL 33955
33348 Oil Well Rd, Punta Gorda, FL 33955$15,000
28078 Ramiro Dr, Punta Gorda, FL 33955
28078 Ramiro Dr, Punta Gorda, FL 33955$35,000
17435 Oro Ct, Punta Gorda, FL 33955
17435 Oro Ct, Punta Gorda, FL 33955$16,500
13365 Bambi Terrace, Punta Gorda, FL 33955
13365 Bambi Terrace, Punta Gorda, FL 33955$225,000
13148 Caliente Dr, Punta Gorda, FL 33955
Robbie Sifrit MARINA PARK REALTY LLC
$17,500
27212 Monte Cristo Blvd, Punta Gorda, FL 33955
27212 Monte Cristo Blvd, Punta Gorda, FL 33955$549,000
3333 Sunset Key Cir Unit 303, Punta Gorda, FL 33955
Karen & Bill Fuchs Realty Group of SW Florida Inc
$351,985
26245 Coral Lakes Dr, Punta Gorda, FL 33955
$335,000
26257 Brooks Rd, Punta Gorda, FL 33955
Candis Daugherty LOCAL REAL ESTATE LLC
$12,499
12295 Green Gulf Blvd, Punta Gorda, FL 33955
12295 Green Gulf Blvd, Punta Gorda, FL 33955$55,000
11398 10th Ave, Punta Gorda, FL 33955
11398 10th Ave, Punta Gorda, FL 33955$1,273,200
12313 Tamiami Trail, Punta Gorda, FL 33955
12313 Tamiami Trail, Punta Gorda, FL 33955$18,000
13159 Estrano Dr, Punta Gorda, FL 33955
13159 Estrano Dr, Punta Gorda, FL 33955$40,000
13441 Green Gulf Blvd, Punta Gorda, FL 33955
13441 Green Gulf Blvd, Punta Gorda, FL 33955$95,000
13212 & 13206 Maryland Ave, Punta Gorda, FL 33955
13212 & 13206 Maryland Ave, Punta Gorda, FL 33955$165,000
10303 Burnt Store Rd Unit 97, Punta Gorda, FL 33950