$250,000
- Land
- 13.25 Acres
- $18,868 per Acre
106 Lakeview Dr, Hanna Township, IL 61241
106 Lakeview Dr, Hanna Township, IL 61241$250,000
106 Lakeview Dr, Hanna Township, IL 61241
106 Lakeview Dr, Hanna Township, IL 61241$174,900
1179 26th Street A, Moline, IL 61265
Brody Gober KW 1Advantage
$435,000
4065 Pinebrook Ln, Bettendorf, IA 52722
Jon Yocum Mel Foster Co. Davenport
$239,000
2616 Sheffield Dr, Davenport, IA 52806
Taryn Kobernat KW 1Advantage
$235,000
2400 27th St, Rock Island, IL 61201
Shelly Phares Ruhl&Ruhl REALTORS Moline
$179,000
12 Suburban Heights, Milan, IL 61264
Shannon Elliott BUY SELL BUILD QC - Real Broker, LLC
$110,000
11609 18th St, Milan, IL 61264
Lisa Edwards Ruhl&Ruhl REALTORS Moline
$10,000
00 Christie St, Davenport, IA 52803
00 Christie St, Davenport, IA 52803$258,500
2407 Warren St, Davenport, IA 52804
Debra Roche Barker Roche Real Estate
$335,000
2110 29th St, Rock Island, IL 61201
Gary Kampmann Mel Foster Co. Davenport
$185,000
1405 7th Ave, Rock Island, IL 61201
Kyle Robinson Epique Realty
$221,900
1009 11th Ave, Orion, IL 61273
Lisa Edwards Ruhl&Ruhl REALTORS Moline
$459,900
9 Valley View Dr, Blue Grass, IA 52726
Makenzie Nelson
Ruhl&Ruhl REALTORS Davenport
(563) 921-6723
$285,000
3503 32nd St, Moline, IL 61265
Susmita Dahal RE/MAX Concepts Bettendorf
$294,500
109 Blackhawk Dr, Eldridge, IA 52748
Kyle Robinson Epique Realty
$415,000
2604 E 34th Street Ct, Davenport, IA 52807
Chris Kaufmann BUY SELL BUILD QC - Real Broker, LLC
$65,000
4519 4th Ave, Moline, IL 61265
Bob Kelly Ruhl&Ruhl REALTORS Moline