$35,000
- Land
- 21.54 Acres
- $1,625 per Acre
0 Copper Chief Mine -- Unit 6985922, Quartzsite, AZ 85346
0 Copper Chief Mine -- Unit 6985922, Quartzsite, AZ 85346$35,000
0 Copper Chief Mine -- Unit 6985922, Quartzsite, AZ 85346
0 Copper Chief Mine -- Unit 6985922, Quartzsite, AZ 85346$31,500
1240 Acacia Rd Unit 28, Quartzsite, AZ 85346
Armando Heredia David Plunkett Realty - Quartzsite
$795,000
391 N Riggles Ave, Quartzsite, AZ 85346
391 N Riggles Ave, Quartzsite, AZ 85346$1,800,000
904 W Main St, Quartzsite, AZ 85346
Lisa Cheng DeLex Realty
$165,000
49517 Topaz Ave, Quartzsite, AZ 85346
49517 Topaz Ave, Quartzsite, AZ 85346$2,750,000
1498 W Main St, Quartzsite, AZ 85346
Doreen Letson United Country-Arizona Country
$299,000
3205 Mockingbird St, Quartzsite, AZ 85346
3205 Mockingbird St, Quartzsite, AZ 85346$200,000
72 Kenoyer St, Quartzsite, AZ 85346
Rovena Turnage Long River Realty
$400,000
29250 55 1 2 St, Quartzsite, AZ 85346
29250 55 1 2 St, Quartzsite, AZ 85346$750,000
75 Plymouth Rd, Quartzsite, AZ 85346
Tim Holley LONG RIVER REALTY
$85,000
495 N Emerald Ave, Quartzsite, AZ 85346
495 N Emerald Ave, Quartzsite, AZ 85346$320,000
655 W Cowell St, Quartzsite, AZ 85346
Armando Heredia David Plunkett Realty - Quartzsite
$259,999
49784 Rainbow Ave, Quartzsite, AZ 85346
Brant Looney eXp Realty, LLC
$1,876,000
xxxx S Quartzsite Ave Unit 1, Quartzsite, AZ 85346
xxxx S Quartzsite Ave Unit 1, Quartzsite, AZ 85346$289,000
49515 Ruby Ave, Quartzsite, AZ 85346
Stephen Kunisch Long River Realty
$225,000
180 E Sunrise St, Quartzsite, AZ 85346