$640,000 Sold Apr 16, 2026
121-15 95th Ave, South Richmond Hill, NY 11419
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 1,350 Sq Ft
- Built 1920
Last Sold Summary
- 5% Below List Price
- $474/SF
- 135 Days On Market
Current Estimated Value $636,683
Last Listing Agent Saad Murtaza Omni Realty Corp
121-15 95th Ave, South Richmond Hill, NY 11419