$558,000
70-26 Queens Blvd Unit 6D, Woodside, NY 11377
- 2 Beds
- 2 Baths
- 793 Sq Ft
- Built 2015
Last Sold Summary
- 7% Below List Price
- $704/SF
- 243 Days On Market
Last Listing Agent Fei Guo Skylux Realty Inc
70-26 Queens Blvd Unit 6D, Woodside, NY 11377
$558,000
70-26 Queens Blvd Unit 6D, Woodside, NY 11377
Last Sold Summary
Last Listing Agent Fei Guo Skylux Realty Inc
70-26 Queens Blvd Unit 6D, Woodside, NY 11377
$1,280,000
83-13 Britton Ave, Elmhurst, NY 11373
Last Sold Summary
Last Listing Agent Achida Tantipong Serhant
83-13 Britton Ave, Elmhurst, NY 11373
$190,000
8420 51st Ave Unit 2E, Elmhurst, NY 11373
Last Sold Summary
Current Estimated Value $245,072
Last Listing Agent Lina Pinzon Coldwell Banker American Homes
8420 51st Ave Unit 2E, Elmhurst, NY 11373
$1,575,000
41-60 74th St, Elmhurst, NY 11373
Last Sold Summary
Current Estimated Value $1,567,667
Last Listing Agent Karma Choden Winzone Realty Inc
41-60 74th St, Elmhurst, NY 11373
$505,000
87-10 51st Ave Unit 6E, Elmhurst, NY 11373
Last Sold Summary
Last Listing Agent Sida Zhuoma Charles Rutenberg Realty Inc
87-10 51st Ave Unit 6E, Elmhurst, NY 11373$275,000
92-30 56th Ave Unit 6M, Elmhurst, NY 11373
Last Sold Summary
Last Listing Agent Edward Goo New World Realty Group LLC
92-30 56th Ave Unit 6M, Elmhurst, NY 11373
$715,000
70-40 45th Ave Unit 6J, Woodside, NY 11377
Last Sold Summary
Last Listing Agent Yan Wang Sany Realty Group LLC
70-40 45th Ave Unit 6J, Woodside, NY 11377
$515,000
87-10 51st Ave Unit 3E, Elmhurst, NY 11373
Last Sold Summary
Last Listing Agent Tao K. Zhang N & H Realty Group Inc
87-10 51st Ave Unit 3E, Elmhurst, NY 11373
$459,000
44-25 MacNish St Unit 6E, Elmhurst, NY 11373