$399,000
- Land
- 1.87 Acres
- $213,369 per Acre
5118 Graceland Blvd, Mount Pleasant, WI 53406
5118 Graceland Blvd, Mount Pleasant, WI 53406$399,000
5118 Graceland Blvd, Mount Pleasant, WI 53406
5118 Graceland Blvd, Mount Pleasant, WI 53406$229,900
Lot4 Durand Ave, Yorkville, WI 53182
Lot4 Durand Ave, Yorkville, WI 53182$225,000
1809 N Colony Ave, Union Grove, WI 53182
1809 N Colony Ave, Union Grove, WI 53182$499,000
10203 Northwestern Ave, Caledonia, WI 53126
Joseph Sturino Berkshire Hathaway Home Services Epic Real Estate
$849,900
7604 Tree View Ln, Caledonia, WI 53108
Jason Watts Cherry Home Realty, LLC
$600,000
914 S Stuart Rd, Mount Pleasant, WI 53406
914 S Stuart Rd, Mount Pleasant, WI 53406$189,900
Lt15 Highland Way, Franksville, WI 53126
Lt15 Highland Way, Franksville, WI 53126$1,100,000
6335 Washington Ave, Racine, WI 53406
6335 Washington Ave, Racine, WI 53406$975,000
0 W 7 Mile Rd, Franksville, WI 53126
0 W 7 Mile Rd, Franksville, WI 53126$469,900
2004 S 100th St, Raymond, WI 53126
2004 S 100th St, Raymond, WI 53126$189,900
440 Beere Ln, Rochester, WI 53105
440 Beere Ln, Rochester, WI 53105$2,495,000
7734 Marsh Rd, Waterford, WI 53185
Renata Greeley Shorewest Realtors, Inc.
$559,000
28511 Ray Dr, Waterford, WI 53185
Heidi Peterson RE/MAX Plaza
$310,000
190 Gardner Ave, Burlington, WI 53105
Bradley Lois Bear Realty Of Burlington
$450,000
Lt0 Stuart Rd, Mount Pleasant, WI 53404
Lt0 Stuart Rd, Mount Pleasant, WI 53404$3,200,000
8319 3 Mile Rd, Franksville, WI 53126
8319 3 Mile Rd, Franksville, WI 53126$425,000