$424,750
- Land
- 2.66 Acres
- $159,680 per Acre
0 Plum Valley Rd NW, Rapid City, MI 49676
0 Plum Valley Rd NW, Rapid City, MI 49676$424,750
0 Plum Valley Rd NW, Rapid City, MI 49676
0 Plum Valley Rd NW, Rapid City, MI 49676$597,500
6483 Plum Valley Rd NW, Rapid City, MI 49676
Mark Hagan Coldwell Banker Schmidt Traverse City
$3,690,000
11825 Russell Ridge Dr, Williamsburg, MI 49690
Scott Moore EXIT Northern Shores Realty-ER
$649,950
12000 Barkley Ln Unit 3, Rapid City, MI 49676
Dewayne Kirkman
REO-TCRandolph-233022
(231) 225-4378
$1,900,000
5575 M 72 W, Williamsburg, MI 49690
Don Stewart EXIT Northern Shores Realty-ER
$500,000
8923 S East Torch Lake Dr, Alden, MI 49612
8923 S East Torch Lake Dr, Alden, MI 49612$500,000
8923 SE Torch Lake Dr, Alden, MI 49612
Lisa Russell Real Estate One Gaylord
$95,000
Parcel B Chippewa Trail, Milton Township, MI 49676
Parcel B Chippewa Trail, Milton Township, MI 49676$190,000
12139 Chippewa Trail, Milton Township, MI 49676
12139 Chippewa Trail, Milton Township, MI 49676$95,000
Parcel A Chippewa Trail, Milton Township, MI 49676
Parcel A Chippewa Trail, Milton Township, MI 49676$849,900
8986 Alden Meadows Dr, Alden, MI 49612
Donald Fedrigon REMAX Of Elk Rapids
$998,000
14221 Torch River Rd, Rapid City, MI 49676
Donald Fedrigon REMAX Of Elk Rapids
$89,900
00 Alden Meadows Dr, Helena Township, MI 49612
00 Alden Meadows Dr, Helena Township, MI 49612$294,900
12050 Cabin Ln, Rapid City, MI 49676
James Hunter Bayside Real Estate
$1,777,000
9065 Windigo Trail, Alden, MI 49612
Karen Schmidt Coldwell Banker Schmidt Traverse City