$36,000
- Land
- 4.28 Acres
- $8,411 per Acre
201-D Paradise Ridge, Cloudy, OK 74562
201-D Paradise Ridge, Cloudy, OK 74562$36,000
201-D Paradise Ridge, Cloudy, OK 74562
201-D Paradise Ridge, Cloudy, OK 74562$209,000
194986 N 4390 Rd, Fort Towson, OK 74735
Jimmy Chandler
United Country / Caldwell Real Estate
(580) 633-6654
$179,000
111 Sweet Gum Dr, Rattan, OK 74562
Jimmy Chandler
United Country / Caldwell Real Estate
(580) 263-7152
$63,000
101-H 4272, Rattan, OK 74562
101-H 4272, Rattan, OK 74562$79,000
3.66 E 1940 Rd, Ft. Towson, OK 74735
Jimmy Chandler
United Country / Caldwell Real Estate
(580) 722-4339
$169,000
101 Perry Ln, Rattan, OK 74562
101 Perry Ln, Rattan, OK 74562$289,000
194864 N 4410 Rd, Ringold, OK 74754
Jimmy Chandler
United Country / Caldwell Real Estate
(580) 954-0750
$39,000
203-A Ozzie Cobb, Rattan, OK 74562
203-A Ozzie Cobb, Rattan, OK 74562$239,000
Tbd E 1845 Rd, Finley, OK 75453
Tbd E 1845 Rd, Finley, OK 75453$179,000
Lake Ozzie Cobb 102-B, Antlers, OK 74523
Lake Ozzie Cobb 102-B, Antlers, OK 74523$565,000
0000 E 1931 Rd, Antlers, OK 74523
0000 E 1931 Rd, Antlers, OK 74523$399,000
434351 E 1760 Rd, Snow, OK 74567
Tonya Raglin Modern Abode Realty
$159,900
0 State Hwy 71 Unit 2544940, Clayton, OK 74536
0 State Hwy 71 Unit 2544940, Clayton, OK 74536$475,000
429419 E 1931 Rd, Rattan, OK 74562
Terry Caldwell United Country / Caldwell Real Estate
$130,000
0000 Caney Mountain Trail, Fort Towson, OK 74735
0000 Caney Mountain Trail, Fort Towson, OK 74735$49,999
1162 County Road 4280, Rattan, OK 74743
1162 County Road 4280, Rattan, OK 74743$229,999
115 Walls Addition Rd, Rattan, OK 74562
Sharon Smith Babcock Real Estate
$265,000
193630 N 4270 Rd, Antlers, OK 74523
Courtny Howard Legacy Land & Realty
$320,000
0 Cloudy @ Webb Trail Unit 11674457, Rattan, OK 74562
0 Cloudy @ Webb Trail Unit 11674457, Rattan, OK 74562$4,800,000
194695 N 4350 Rd, Rattan, OK 74562
194695 N 4350 Rd, Rattan, OK 74562$314,900
181002 Apache Rd, Rattan, OK 74562
Carri Ray Trinity Properties
$179,000
LAKE, Antlers, OK 74523
LAKE, Antlers, OK 74523$147,730
34 Tram Trail, Rattan, OK 74562
34 Tram Trail, Rattan, OK 74562$175,000
191542 N 4275 Rd, Antlers, OK 74523
Chuck Clark Red River Realty and Auction
$137,500
Tract 52 E 1885 Rd, Antlers, OK 74523
Tract 52 E 1885 Rd, Antlers, OK 74523$243,680
191808 N 4295 Rd, Rattan, OK 74562
Ashley Smith Cooper Babcock Real Estate
$179,685
0 Cloudy @ Webb Trail Unit 11674456, Rattan, OK 74562
0 Cloudy @ Webb Trail Unit 11674456, Rattan, OK 74562$488,000
1 Wy 73 000 Rd, Ringold, OK 74754
1 Wy 73 000 Rd, Ringold, OK 74754$179,685
0 Cloudy Rd & Webb Trail Unit 11674444, Rattan, OK 74562
0 Cloudy Rd & Webb Trail Unit 11674444, Rattan, OK 74562$150,000
000 County Rd, Rattan, OK 74562
000 County Rd, Rattan, OK 74562$225,000
000 Cloudy Rd, Rattan, OK 74562
000 Cloudy Rd, Rattan, OK 74562