$525,000
11618 N 14th St, Raymond, NE 68428
- 2 Beds
- 1.5 Baths
- 1,350 Sq Ft
- Built 1965
Last Sold Summary
- 4% Below List Price
- $389/SF
- 30 Days On Market
Current Estimated Value $479,978
Last Listing Agent Kim Zwiener KZ Realty
11618 N 14th St, Raymond, NE 68428