$925,000
- Land
- 37 Acres
- $25,000 per Acre
0 Allie Silk Road Lot Unit Wp001, Rayville, LA 71269
0 Allie Silk Road Lot Unit Wp001, Rayville, LA 71269$925,000
0 Allie Silk Road Lot Unit Wp001, Rayville, LA 71269
0 Allie Silk Road Lot Unit Wp001, Rayville, LA 71269$224,000
Hendrix Rd, Oak Ridge, LA 71264
Hendrix Rd, Oak Ridge, LA 71264$1,062,500
Highway 585 Lot Unit Wp004, Rayville, LA 71269
Highway 585 Lot Unit Wp004, Rayville, LA 71269$3,950,000
220 Mengel Rd, Holly Ridge, LA 71269
220 Mengel Rd, Holly Ridge, LA 71269$250,000
0 Hwy 584, Rayville, LA 71269
0 Hwy 584, Rayville, LA 71269$2,341,950
0 Allie Silk Road Lot Unit Wp001, Rayville, LA 71269
0 Allie Silk Road Lot Unit Wp001, Rayville, LA 71269$800,000
551 Burke Rd, Rayville, LA 71269
551 Burke Rd, Rayville, LA 71269$756,000
0 Seale Loop, Rayville, LA 71269
0 Seale Loop, Rayville, LA 71269$700,000
000 Earl Medlin Rd, Rayville, LA 71269
000 Earl Medlin Rd, Rayville, LA 71269$1,950,000
0 Bee Bayou Rd, Rayville, LA 71269
0 Bee Bayou Rd, Rayville, LA 71269$1,400,000
0 Mayhall Rd, Rayville, LA 71269
0 Mayhall Rd, Rayville, LA 71269$1,758,500
Hwy 183, Rayville, LA 71269
Hwy 183, Rayville, LA 71269$214,520
0Barefield Road, Rayville, LA 71269
0Barefield Road, Rayville, LA 71269$20,640,000
1835 Louisiana 854, Rayville, LA 71269
1835 Louisiana 854, Rayville, LA 71269$575,000
134 Bethel Church Rd, Rayville, LA 71269
Jimmy Wilson Keller Williams Parishwide Partners
$449,900
1166 Fragala St, Rayville, LA 71269
Ryan Hawthorne French Realty, LLC
$549,000
60 Birdie Ln, Rayville, LA 71269