Section Image

Aaron Carlson

Excellence Realty Realm LLC
2 Closed Sales
$555K Total Value
$275K - $280K Price Range
$277.5K Average Price
Prior 5 years

About Aaron

Home Types: House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$555,000
Average Sale Price
$277,500
Price Range
$275K - $280K

Aaron's Listings and Deals

Aaron Carlson