Section Image

Abdul Staten

RealtyMark Properties
3 Closed Sales
$807K Total Value
$240K - $315K Price Range
$269K Average Price
Prior 5 years

About Abdul

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$555,000
Average Sale Price
$277,500
Price Range
$240K - $315K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$555,000
Average Sale Price
$277,500
Price Range
$240K - $315K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$252,000
Average Sale Price
$252,000

Abdul's Listings and Deals

Agent License: New Jersey 2442878 Pennsylvania RS374447

Abdul Staten