Section Image

Adam Hecht

Epique Realty
7 Closed Sales
$1.9M Total Value
$44K - $600K Price Range
$268.4K Average Price
Prior 5 years

About Adam

Home Types: House, Lot/Land, Other

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$219,000
Average Sale Price
$109,500
Price Range
$44K - $175K

Buyer Deals

Total Deals
5
Total Value
$1,659,500
Average Sale Price
$331,900
Price Range
$170K - $600K

Adam's Listings and Deals

Agent License: Michigan 6501400760

Adam Hecht