Section Image

Adam Pierce

Sycamore Realtors
4 Closed Sales
$638K Total Value
$140K - $190K Price Range
$159.5K Average Price
Prior 5 years

About Adam

Home Types: Manufactured, House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$288,000
Average Sale Price
$144,000
Price Range
$140K - $148K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$349,900
Average Sale Price
$174,950
Price Range
$160K - $190K

Adam's Listings and Deals

Adam Pierce