Section Image

Adi Slifer

Slifer Smith & Frampton- 230 Bridge Street
10 Closed Sales
$26.8M Total Value
$575K - $7.7M Price Range
$2.7M Average Price
Prior 5 years

About Adi

Home Types: House, Condo, Lot/Land

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$5,100,000
Average Sale Price
$2,550,000
Price Range
$2.3M - $2.8M

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$4,700,000
Average Sale Price
$2,350,000
Price Range
$1.7M - $3M

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$5,100,000
Average Sale Price
$2,550,000
Price Range
$2.3M - $2.8M

Buyer Deals

Total Deals
7
Total Value
$13,950,000
Average Sale Price
$1,992,857
Price Range
$575K - $3M

Adi's Listings and Deals

Adi Slifer