Section Image

Aisha Cornish

Canzell Realty Inc
2 Closed Sales
$564K Total Value
$275K - $289K Price Range
$282K Average Price
Prior 5 years

About Aisha

Home Types: Townhouse, House
Years of Experience: 4

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$289,000
Average Sale Price
$289,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$275,000
Average Sale Price
$275,000

Aisha's Listings and Deals

Agent Photo

Aisha Cornish