Section Image

Alec Weller

Battle Born Realty
4 Closed Sales
$2.8M Total Value
$465K - $820K Price Range
$690K Average Price
Prior 5 years

About Alec

Home Types: House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,475,000
Average Sale Price
$737,500
Price Range
$680K - $795K

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$2,759,990
Average Sale Price
$689,998
Price Range
$465K - $820K

Alec's Listings and Deals

Agent License: Nevada S.0197521

Alec Weller