Section Image

Alexa Neidigh

IvySellsRealty.com
12 Closed Sales
$2.6M Total Value
$170K - $380K Price Range
$217.1K Average Price
Prior 5 years

About Alexa

Home Types: Townhouse, Condo, House
Years of Experience: 8

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$630,000
Average Sale Price
$315,000
Price Range
$250K - $380K

Seller Deals

Total Deals
9
Total Value
$1,954,780
Average Sale Price
$217,198
Price Range
$138K - $380K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$649,900
Average Sale Price
$216,633
Price Range
$190K - $250K

Alexa's Listings and Deals

Agent Photo

Alexa Neidigh