Section Image

Alexandra Harvel

VIP Realty
5 Closed Sales
$1.4M Total Value
$174K - $375K Price Range
$286.8K Average Price
Prior 5 years

About Alexandra

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$174,000
Average Sale Price
$174,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$319,990
Average Sale Price
$319,990

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$174,000
Average Sale Price
$174,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$319,990
Average Sale Price
$319,990

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$549,000
Average Sale Price
$274,500
Price Range
$174K - $375K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$884,990
Average Sale Price
$294,997
Price Range
$215K - $350K

Alexandra's Listings and Deals

Agent License: Texas 0753363

Alexandra Harvel