Section Image

Alexis Gratta

Conway - Dorchester
5 Closed Sales
$3.6M Total Value
$470K - $1.2M Price Range
$710.6K Average Price
Prior 5 years

About Alexis

Home Types: House, Condo

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$720,000
Average Sale Price
$720,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$470,000
Average Sale Price
$470,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,325,000
Average Sale Price
$662,500
Price Range
$605K - $720K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$2,228,000
Average Sale Price
$742,667
Price Range
$470K - $1.2M

Alexis' Listings and Deals

Agent Photo

Alexis Gratta