Section Image

Alyssa Lesueur

eXp Realty, LLC
5 Closed Sales
$1.2M Total Value
$181.5K - $315K Price Range
$239.5K Average Price
Prior 5 years

About Alyssa

Home Types: House, Condo, MultiFamily

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$198,000
Average Sale Price
$198,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$181,500
Average Sale Price
$181,500

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$513,000
Average Sale Price
$256,500
Price Range
$198K - $315K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$446,500
Average Sale Price
$223,250
Price Range
$182K - $265K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$513,000
Average Sale Price
$256,500
Price Range
$198K - $315K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$684,500
Average Sale Price
$228,167
Price Range
$182K - $265K

Alyssa's Listings and Deals

Agent License: Tennessee 352362

Alyssa Lesueur