Section Image

Amber Howard

CLARK REAL ESTATE GROUP
8 Closed Sales
$1.5M Total Value
$40K - $480K Price Range
$184.1K Average Price
Prior 5 years

About Amber

Home Types: House, Lot/Land
Years of Experience: 7

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$820,000
Average Sale Price
$410,000
Price Range
$340K - $480K

Buyer Deals

Total Deals
6
Total Value
$653,000
Average Sale Price
$108,833
Price Range
$40K - $275K

Amber's Listings and Deals

Amber Howard