Section Image

Amy Brill

HomeRealty, LLC
2 Closed Sales
$560K Total Value
$230K - $330K Price Range
$280K Average Price
Prior 5 years

About Amy

Home Types: House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$560,000
Average Sale Price
$280,000
Price Range
$230K - $330K

Amy's Listings and Deals

Agent License: Michigan 6501466971

Amy Brill