Section Image

Amy Dreiling

Stormberg Group at Compass
4 Closed Sales
$1.4M Total Value
$159K - $450K Price Range
$346.7K Average Price
Prior 5 years

About Amy

Home Types: House, Lot/Land

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$450,000
Average Sale Price
$450,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$514,000
Average Sale Price
$257,000
Price Range
$159K - $355K

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$450,000
Average Sale Price
$450,000

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$936,900
Average Sale Price
$312,300
Price Range
$159K - $423K

Amy's Listings and Deals

Agent License: Tennessee 303016

Amy Dreiling