Section Image

Amy Marino

Century 21 Circle
2 Closed Sales
$910K Total Value
$405K - $505K Price Range
$455K Average Price
Prior 5 years

About Amy

Home Types: House, Condo
Years of Experience: 20

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$505,000
Average Sale Price
$505,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$910,000
Average Sale Price
$455,000
Price Range
$405K - $505K

Amy's Listings and Deals

Agent License: Illinois 475137750

Amy Marino