Section Image

Anani Komlanvi

NorthGroup Real Estate LLC
6 Closed Sales
$2.3M Total Value
$250K - $485K Price Range
$376.2K Average Price
Prior 5 years

About Anani

Home Types: House, Manufactured

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$445,000
Average Sale Price
$445,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$930,000
Average Sale Price
$465,000
Price Range
$445K - $485K

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$330,000
Average Sale Price
$330,000

Buyer Deals

Total Deals
5
Total Value
$1,927,105
Average Sale Price
$385,421
Price Range
$250K - $485K

Anani's Listings and Deals

Anani Komlanvi