Section Image

Andrea Gibson

Elite Realty
9 Closed Sales
$4.3M Total Value
$380K - $575K Price Range
$478.4K Average Price
Prior 5 years

About Andrea

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$950,300
Average Sale Price
$475,150
Price Range
$461K - $489K

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,470,300
Average Sale Price
$490,100
Price Range
$461K - $520K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$430,000
Average Sale Price
$430,000

Seller Deals

Total Deals
5
Total Value
$2,545,200
Average Sale Price
$509,040
Price Range
$461K - $575K

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,760,000
Average Sale Price
$440,000
Price Range
$380K - $520K

Production Over Time

5 Year View

Andrea's Listings and Deals

Agent License: Nevada S.0068698

Andrea Gibson